Новини
Україна
Новини Київської області
Київщина-суспільство

На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік

Тривалість відключень не буде перевищувати чотири години.

На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік - зображення

На Київщині через обстріл росією енергетичної інфраструктури запровадили графіки погодинного відключення електроенергії. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Очікується, що тривалість відключень не буде перевищувати чотири години. Натомість, починаючи з 11 жовтня, компанія ДТЕК "Київські електромережі" на щоденній основі заздалегідь буде оприлюднювати ці графіки на сайті з адресами і часом відключення.

Також мешканців Київської області знову попросили не вмикати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники тощо) під час вечірнього піку споживання з 17:00 до 22:00. У разі необхідності – вмикайте їх в нічні години, коли споживання значно знизиться.

На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік - зображення
На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік - 1 - зображення
На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік - 2 - зображення
На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік - 3 - зображення
На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік - 4 - зображення
На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік - 5 - зображення
На Київщині запровадили погодинні відключення світла: оновлений графік - 6 - зображення

Крім того зазначається, що графік буде застосований тільки у разі, якщо у державної енергокомпанії НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему. Графік відключень можна подивитися тут.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що на Бучанщину повертається світломаскування. Натомість 10 жовтня Тимошенко попросив обмежити споживання електроенергії з 17:00 по 22:00. Згодом Шмигаль розповів, коли відновлять пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.