Новини Київської області
Здоров'я
Бучанський район

На Київщині з’явиться лікарня за європейськими та американськими стандартами

У Бучанській громаді цьогоріч з'явиться лікарня відновного лікування та реабілітації, де зможуть проходити лікування військові ЗСУ. Заклад збудують за кошти американських спонсорів.

На Київщині з’явиться лікарня за європейськими та американськими стандартами - зображення
Фото: Бучанська міська рада/Telegram

Про це повідомив у Telegram Бучанський міський голова.

За його словами, медзаклад спроєктує та збудує американська компанія AMC Healthcare, яка побудувала десятки різнопрофільних лікувальних установ по всьому світу.

Меморандум про співпрацю підписали 12 січня, в Бучі з генеральним директором Брентом Ессіном та керівником організації Ukraine Focus Броком Бірманом, який буде виступати виконавчою стороною проєкту.

На Київщині з’явиться лікарня за європейськими та американськими стандартами - зображення

Як запевнив Анатолій Федорук, всю витратну частину зі створення реабілітаційного центру бере на себе американська сторона. Лікарня буде обладнана за європейськими та американськими стандартами і буде розрахована на 100-120 ліжок. Реалізувати проєкт якнайшвидше дозволить модульна система побудови.

До Бучі завезуть готові на 80% частини будівлі, які об'єднуватимуть у загальну споруду вже на місці. Місцева влада має виділити для установи земельну ділянку, забезпечити інженерні комунікації та зробити благоустрій території.

"Цей медзаклад — перш за все необхідний для наших захисників, які повертаються додому і потребують медичної допомоги. Але і для цивільного населення, яке потребує відновлення після одних чи інших травм", —

зазначив Анатолій Федорук.

Також у Бучі Київської області за підтримки благодійників облаштовують центр реабілітації дітей з інвалідністю. Нині у приміщенні триває ремонт.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.