На Київщині з’явиться лікарня за європейськими та американськими стандартами
![На Київщині з’явиться лікарня за європейськими та американськими стандартами На Київщині з’явиться лікарня за європейськими та американськими стандартами - зображення](/storage/resized/lg/news/9b15062e-d500-4f04-9d5d-21cd5ccc4730/75802e424f630abb.jpg)
Про це повідомив у Telegram Бучанський міський голова.
За його словами, медзаклад спроєктує та збудує американська компанія AMC Healthcare, яка побудувала десятки різнопрофільних лікувальних установ по всьому світу.
Меморандум про співпрацю підписали 12 січня, в Бучі з генеральним директором Брентом Ессіном та керівником організації Ukraine Focus Броком Бірманом, який буде виступати виконавчою стороною проєкту.
![На Київщині з’явиться лікарня за європейськими та американськими стандартами На Київщині з’явиться лікарня за європейськими та американськими стандартами - зображення](/storage/resized/lg/news/9b15062e-d500-4f04-9d5d-21cd5ccc4730/a70ff0498496d272.jpg)
Як запевнив Анатолій Федорук, всю витратну частину зі створення реабілітаційного центру бере на себе американська сторона. Лікарня буде обладнана за європейськими та американськими стандартами і буде розрахована на 100-120 ліжок. Реалізувати проєкт якнайшвидше дозволить модульна система побудови.
До Бучі завезуть готові на 80% частини будівлі, які об'єднуватимуть у загальну споруду вже на місці. Місцева влада має виділити для установи земельну ділянку, забезпечити інженерні комунікації та зробити благоустрій території.
"Цей медзаклад — перш за все необхідний для наших захисників, які повертаються додому і потребують медичної допомоги. Але і для цивільного населення, яке потребує відновлення після одних чи інших травм", —
зазначив Анатолій Федорук.
Також у Бучі Київської області за підтримки благодійників облаштовують центр реабілітації дітей з інвалідністю. Нині у приміщенні триває ремонт.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.