На Київщині ввели в експлуатацію ще два мости, пошкоджені внаслідок військової агресії
![На Київщині ввели в експлуатацію ще два мости, пошкоджені внаслідок військової агресії На Київщині ввели в експлуатацію ще два мости, пошкоджені внаслідок військової агресії - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0f038d-e76e-4513-840e-793bee02d3a1/418287200_292885033765328_5483256046669959176_n (1).jpg)
Капітально відремонтували і ввели в експлуатацію такі мости:
на автомобільній дорозі Перемога – Баришівка;
на автомобільній дорозі Корніївка – Недра – Згурівка – Березань.
«Наразі закінчуємо ремонтувати міст на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Ворзель – Забуччя через Михайлівку-Рубежівку, що був пошкоджений внаслідок військової агресії російської федерації. Загальна протяжність мостової споруди 48 м», – додав Руслан Кравченко.
![На Київщині ввели в експлуатацію ще два мости, пошкоджені внаслідок військової агресії На Київщині ввели в експлуатацію ще два мости, пошкоджені внаслідок військової агресії - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0f038d-e76e-4513-840e-793bee02d3a1/418308566_292885070431991_5673361289022511539_n-225x300.jpg)
«Для того, щоб забезпечити безперешкодне пересування – облаштували альтернативні шляхи об’їзду. Але наше завдання – відновити повноцінний рух мостами та покращити сполучення між населеними пунктами Київщини. Люди не мають витрачати зайвий час, щоб дістатися з одного населеного пункту в інший. Адже йдеться не лише про комфорт, а і про безпеку», – зауважив Руслан Кравченко.
![На Київщині ввели в експлуатацію ще два мости, пошкоджені внаслідок військової агресії На Київщині ввели в експлуатацію ще два мости, пошкоджені внаслідок військової агресії - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0f038d-e76e-4513-840e-793bee02d3a1/418093704_292885053765326_578120068048482591_n-225x300.jpg)
Загалом внаслідок бойових дій на Київщині пошкоджено 21 міст на автодорогах загального користування місцевого значення. Частину з них розпочали капітально ремонтувати ще минулого року.
Раніше ми розповідали, що Капітальний ремонт проїзної частини насправді виявився поточним: у Яготині відремонтують ями з націнкою у 82%
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.