Новини
Україна
Новини Київської області
Відбудова регіону

На Київщині відновили понад 4,5 тис. об'єктів, які пошкодила Росія

Серед відновлених об'єктів – житлові будинки, багатоповерхівки, заклади освіти та охорони здоров'я.

На Київщині відновили понад 4,5 тис. об'єктів, які пошкодила Росія - зображення

У Київській області відновили понад 4,5 тис. об'єктів, які пошкодила Росія. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За словами очільника області, серед відновлених об'єктів – житлові будинки, багатоповерхівки, заклади освіти та охорони здоров'я.

Зокрема, після російської навали в регіоні вже відновили:

  • Ірпінський ліцей №1;

  • Ірпінський ліцей №17;

  • Ірпінський ліцей №12;

  • Бородянський аграрний ліцей;

  • вулиця Вокзальна, Буча.

"Наслідки руйнувань вражають, але не менше вражають результати відбудови. Крок за кроком відновлюємо Київщину після рашистської навали. Тримаймо цивільний фронт", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також очільник області опублікував ролик, де можна побачити, як виглядали та виглядають "до" та "після" пошкоджені об'єкти в Ірпені, Бучі та Бородянці.

Нагадаємо, на початку грудня повідомлялося, що в Ірпені волонтери відбудували будинок родині після влучання авіабомби. А в Бучі на вулиці Вокзальній вже звели каркаси трьох будинків.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.