Гостомель
Відбудова регіону

На Київщині відновили Гостомельську амбулаторію

За час окупації, значних ушкоджень зазнала й Гостомельська амбулаторія. Були пошкоджені вікна та фасад будівлі, зруйновані внутрішні приміщення: кабінети лікарів та адміністративного персоналу. Крім того, було викрадено медичне обладнання.

На Київщині відновили Гостомельську амбулаторію - зображення
Фото - Міністерство охорони здоров'я України

У Київській області завершили відновлення Гостомельської амбулаторії Ірпінського ЦПМСД, яка значно постраждала від російських загарбників.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я України.

"У Київській області завершили роботи з відновлення Гостомельської амбулаторії Ірпінського ЦПМСД, яка значно постраждала від російських загарбників ще на початку повномасштабної війни. Тепер, завдяки відновленню медзакладу, понад 25 тис. мешканців Гостомельської громади отримали доступ до потрібної медичної допомоги", -

йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за час окупації, значних ушкоджень зазнала й Гостомельська амбулаторія. Були пошкоджені вікна та фасад будівлі, зруйновані внутрішні приміщення: кабінети лікарів та адміністративного персоналу. Крім того, було викрадено медичне обладнання.

Відновити Гостомельську амбулаторію вдалося завдяки проєкту USAID "Підтримка реформи охорони здоров’я" у рамках відкритої грантової програми, яка підтримує відновлення медичних закладів і доступ до медичних послуг по всій Україні.

"Завдані пошкодження та вкрадене обладнання безпосередньо вплинули на доступ пацієнтів до медичної допомоги, а також призвели до простою даної амбулаторії у перші місяці повномасштабного вторгнення. Для повноцінної роботи та надання якісних послуг населенню нам потрібно було відновити та оснастити приміщення. Відновлювальні заходи вдихнули нове життя в амбулаторію, і наразі ми спостерігаємо повернення населення до громади, а отже зростає і потреба в наданні медичної допомоги", –

зазначив директор Ірпінського

центру ПМСД Андрій Левківський.

За підтримки Проєкту було закуплено та встановлено нове медобладнання для повноцінної роботи сімейних лікарів та надання безоплатних діагностичних послуг в рамках програми медичних гарантій.

Крім того, у медзакладі відремонтували й утеплили фасад будівлі та кабінети лікарів, відновили прибудинкову територію. Також, враховуючи постійні бомбардування та обстріли, у лікарні облаштували спеціальне укриття для працівників та пацієнтів.

Наразі медзаклад повністю функціонує та надає потрібну медичну допомогу населенню регіону.

Нагадаємо, що у селі Мощун Бучанського району відновили пункт надання медпослуг, який був зруйнований окупантами. Тут встановили мобільну сонячну станцію, побудували котельню, облаштували територію. В закладі є все необхідне сучасне обладнання. Зокрема, ліцензійний телемедичний комплекс. Зазначимо, що внаслідок повномасштабного вторгнення росії було зруйновано 135 таких об’єктів. І їх відбудова триває.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.