Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство

На Київщині відкрили модернізований пункт централізованого спостереження

Це має допомогти правоохоронцям оперативно відстежувати всі події, що трапляються на спостережуваних об’єктах в столичному регіоні та вчасно реагувати на них.

На Київщині відкрили модернізований пункт централізованого спостереження - зображення
Фото: КОДА

Про це повідомила пресслужба КОДА.

На Київщині запрацював головний пункт спостереження поліції, який сприятиме централізації усіх наявних охоронних та протипожежних засобів в столичному регіоні, а також управлінню ними. Це дасть можливість поліпшити безпеку в області, а також допоможе попереджувати злочини.

До слова, на разі на території Київщини знаходиться близько 21 тис. об’єктів, обладнаних засобами охоронного призначення. Тепер інформація з них поступатиме до головного пункту спостереження.

«Пункт спостереження дозволить оперативно відстежувати будь-які події, які трапляються на спостережуваних об’єктах та вчасно на них реагувати».

КОДА

Нагадаємо, на дороги Київщини виїхали спецстанції для діагностики технічного стану транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.