Новини Київської області
Суспільство
Відбудова регіону

На Київщині у минулому році відновили 70 дитячих садків та облаштували майже 490 укриттів

У Департаменті освіти і науки Київської обласної військової адміністрації розповіли, що на кінець 2023 року в Київській області відновлено 70 закладів дошкільної освіти. Також у дитячих садочках облаштовано 488 укриттів.

На Київщині у минулому році відновили 70 дитячих садків та облаштували майже 490 укриттів - зображення
Фото - Ірина Гамалій

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.

У КОДА розповіли, що всього на Київщині російськими загарбниками пошкоджено та зруйновано 239 освітніх об'єктів, з них – 86 закладів дошкільної освіти.

“В 9 дитячих садках тривають роботи з відновлення – вони розташовані у Бучанській, Ірпінській, Бородянській, Броварській, Гостомельській, Макарівській, Бишівській, Димерській громадах”, –

йдеться у повідомленні пресслужби.

Також у повідомленні зазначається, що у дитсадках облаштовано 488 об’єктів цивільного захисту, більшість з них – найпростіші укриття.

В обласній держадміністрації підкреслили, що за рахунок коштів ЮНІСЕФ заплановано відремонтувати укриття ще в 25 закладах дошкільної освіти, у 5 закладах дошкільної освіти вже завершено ремонтні роботи.

“Роботи з облаштування укриттів та посилення безпеки триватимуть й у 2024 році”, –

наголосили у пресслужбі.

Нагадаємо, на кінець 2023 року в Київській області відновили повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності понад 16,5 тисяч об’єктів. Із них 15 тисяч це багатоквартирні та приватні будинки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.