Новини
Новини Київської області
Здоров'я
Київщина-суспільство

На Київщині реконструюють дві обласні лікарні – дорослу та дитячу

Роботи в цьому напрямку заплановані на наступний рік.

На Київщині реконструюють дві обласні лікарні – дорослу та дитячу - зображення

Київські обласні дитячу та дорослу лікарні планують реконструювати. Розпочати роботи в цьому напрямку планують вже в наступному році. Наразі ж по даним проєктам проводяться публічні торги на розробку проєктно-кошторисної документації, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Реконструкція медичних закладів запланована в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема, в обласній клінічній лікарні, що базується в столиці, планують зробити реконструкцію та капітальний ремонт дев’яти корпусів. Натомість в обласній дитячій лікарні, що розташовується в Боярці, передбачається реконструкція восьми корпусів.

«Упродовж цього року ми модернізували приймальні відділення в наших опорних медзакладах, а також будували нові сільські амбулаторії. Таким чином ми посилили медичну мережу по області. Наступного року зробимо її ефективнішою ще більше, адже реконструюємо наші обласні лікарні – і дорослу, і дитячу. Саме туди потрапляють важкі пацієнти з усього регіону. І умови для людей там мають бути на найвищому рівні».

очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін

Нагадаємо, на Київщині ковідні відділення зайняті на 37%.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.