Новини Київської області
Відбудова регіону

На Київщині продовжують облаштовувати укриття у закладах освіти

У 17 школах та дитсадках будують нові сховища, ще у 16 ремонтують.

На Київщині продовжують облаштовувати укриття у закладах освіти - зображення
фото - Олександр Прилепа

Про це повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Він розповів, що цього тижня вже відкрили нове укриття в місті Українка, яке побудували для Академічного ліцею №2. Воно розраховане на майже 800 людей, тож дозволяє ліцею працювати в очному форматі.

"В шести закладах освіти вже незабаром встановлять модульні укриття. Через відсутність укриттів низка закладів працюють дистанційно. Тому активно розробляємо проєктно-кошторисну документацію на будівництво та капітальні ремонти укриттів ще у 42 школах та дитячих садках", -

зазначив Кравченко.

За його словами, ці роботи виконуватимуть коштом державного, обласного та місцевих бюджетів.

Нагадаємо, в Обухові укриття садочку прикрасили казковим розписом. Відгукнулася на прохання працівників навчального закладу завідувачка відділом образотворчого мистецтва Дитячої школи мистецтв Лариса Рябченко. Учні разом зі своїми викладачами розмалювали приміщення яскравими фарбами та наповнили іграшками.

Який вигляд має укриття закладу - бачила Марія Марчук.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.