Новини Київської області
Відбудова регіону

На Київщині прийняли 50 заявок щодо компенсацій на відбудову приватного житла

Загалом подали понад 370 заяв.

На Київщині прийняли 50 заявок щодо компенсацій на відбудову приватного житла - зображення
Фото - КОВА

У Київській області в рамках єВідновлення прийняли 50 позитивних рішень щодо компенсацій на відбудову приватного житла.

Про це повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

Загалом подали понад 370 заяв. Позитивні рішення прийняли щодо 50 з них на загальну суму виплати понад 168 мільйонів гривень.

Комісії продовжують опрацьовувати заяви щодо виділення компенсацій на поточні ремонти.

У КОВА уточнили, що подали понад 14 тисяч заявок. Ухвалили майже 9,5 тисяч позитивних рішень на понад 1,1 мільярда гривень.

Ще один вид компенсації — сертифікати на купівлю житла. Комісії в громадах опрацьовують три тисячі заяв. На сьогодні сформували понад тисячу сертифікатів на суму більше, ніж три мільярда гривень.

"Відбулося засідання робочої групи „Прозорість та підзвітність“ по всіх обʼєктах, які відбудовуються за кошти UNITED24. Це 18 багатоквартирних будинків в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, Бузовій, Милі", —

додав Руслан Кравченко.

Нагадаємо, російські окупанти пошкодили понад 29 тисяч обʼєктів на Київщині. Із них уже відновили повністю та частково зі збереженням функціонального призначення майже 17 тис. об’єктів, серед яких понад 15,3 — багатоквартирні та приватні будинки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.