Новини Київської області
Головні новини

На Київщині повідомляють про ризик затоплення заплав

Від сьогодні до 25 квітня внаслідок підвищення води у річці Дніпро у м. Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах відмічатиметься подальше можливе затоплення заплав та присадибних дачних ділянок.

На Київщині повідомляють про ризик затоплення заплав - зображення
Фото - Юлія Коршенко

Про це повідомляють в Українському гідрометеорологічному центрі.

Сьогодні метеорологи Укргідрометцентру попередили жителів Київщини про небезпечні гідрологічні явища жовтого рівня небезпеки.

"З 22 до 25 квітня, внаслідок підвищеної водності р. Дніпро та пропуску води через каскад дніпровських водосховищ на р. Дніпро у м. Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах Київської області відмічатиметься подальше затоплення заплав та понижених прирічкових територій, не виключена можливість початкового затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови, присадибних ділянок у ряді прирічкових населених пунктів", —

зазначили вони.

На Київщині повідомляють про ризик затоплення заплав - зображення
Фото - Укргідрометцентру

Нагадаємо, що 21 квітня у Центральній геофізичній обсерваторії ім. Бориса Срезневського зафіксували рекорд добової кількості опадів.

"За даними спостережень метеостанції обсерваторії, 21 квітня у столиці було зафіксовано рекордну кількість опадів – 25,8 мм", –

йдеться у повідомленні.

Метеорологи інформують, що це на 10,6 мм більше, ніж попередній рекорд 1938 року для цього дня, коли випало 15,2 мм опадів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.