На Київщині поліція розслідує жорстке поводження з тваринами
![На Київщині поліція розслідує жорстке поводження з тваринами На Київщині поліція розслідує жорстке поводження з тваринами - зображення](/storage/resized/lg/news/9b27416c-37a1-42c8-bd58-987ddb4cd03d/d074c480d9527f9f.jpg)
Про це повідомляє поліція Київської області.
Це сталося у Броварському районі Київської області.
У Поліції Київщини розповіли, що до правоохоронців звернулися громадяни та повідомили про те, що в одному із притулків в області в неналежних умовах утримують тварин.
"Поліцейські під час моніторингу соцмереж виявили публікацію про можливе знущання з тварин в тому ж притулку. На місце події виїхала слідчо-оперативна група для документування події",–
сказали правоохоронці.
![На Київщині поліція розслідує жорстке поводження з тваринами На Київщині поліція розслідує жорстке поводження з тваринами - зображення](/storage/resized/lg/news/9b27416c-37a1-42c8-bd58-987ddb4cd03d/image.jpg)
![На Київщині поліція розслідує жорстке поводження з тваринами На Київщині поліція розслідує жорстке поводження з тваринами - зображення](/storage/resized/lg/news/9b27416c-37a1-42c8-bd58-987ddb4cd03d/image (1).jpg)
Зрештою слідчі Броварського управління поліції Київщини відкрили кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження із тваринами. Коли провину можливих кривдників тварин доведуть у судовому порядку, то цим людям може загрожувати арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.
Нагадаємо, звільнено керівницю притулку в Бородянці, де масово загинули собаки під час окупації. Керівництво покинуло 485 собак в окупації. Тварини були зачиненими у клітках без їжі та води впродовж місяця. За цей час загинули 222 собаки, а інші навіть не могли рухатися від виснаження.
Раніше ми розповідали, про трагедію в Бородянському притулку для тварин в перші дні окупації.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.