На дороги Березані додатково виділили 3007 000 грн
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/56325058.jpg)
10 червня на позачерговому засіданні сесії Березанської міської ради VIIскликання були внесені зміни до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури м. Березань на 2017-2020 роки, про що повідомила Кирда Р. А. – завідувач сектору ЖКГ, зазначивши, що на поточний ремонт електричних мереж вуличного освітлення додатково виділено – 150000 грн, на ямковий ремонт дорожнього покриття – 3007 000 грн, на капітальний ремонт нежитлового приміщення (Березанський міський центр комплексної реабілітації, в т. ч. проведення експертизи) – 5603000 грн.
Також був наданий дозвіл на розробку проекту землеустрою з відведення земельної ділянки для будівництва основної та резервної свердловини, а також про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва очисних споруд стічних вод. Дані питання стосувалися водозабору та водовідведення на житловому масиві «Березань-2».
Матвієнко В. М. – начальник фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради – доповіла про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року №609-57-VII «Про бюджет Березанської міської ради на 2019 рік». Валентина Миколаївна зазначила, що на капітальний ремонт терапевтичного відділення, у зв’язку з виникненням додаткових робіт, буде виділено 1650000,00 грн; на проведення технічних робіт вобозабору на ж/м «Березань-2» – 50000,00 грн; на фінансову підтримку громадських організацій, а саме – капітальний ремон пам’ятника невідомому солдату на житловому масиві «Поліський» – 44000,00 грн; на ремонт покрівлі у Садівській ЗОШ – 13600,00 грн; на відшкодування Баришівській РДА за пальне – 1442,00 грн.
Березаньська міська рада