#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Пригоди

На будмайданчику у Броварах монтажник впав у шахту ліфта

02.12.2021
На жаль, нещасний випадок мав смертельні наслідки.

На будмайданчику у Броварах монтажник впав у шахту ліфта - зображення
Фото: Головне управління Держпраці Київщини

Про це повідомили в Головному управлінні Держпраці Київщини.

На одному з будівельних майданчиків у Броварах монтажник впав у шахту ліфта з висоти восьмого поверху. Травми, отримані чоловіком, виявились не сумісні з життям.

Нещасний випадок стався вранці 29 листопада у житловому комплексі «Скандія», що на вул. Луценка, 27, під час встановлення горизонтальної опалубки. За попередньою інформацією, монтажник втратив рівновагу і через це впав.

Відомо, що 34-річний чоловік працював на підприємстві за договором цивільно-правового характеру. Найближчим часом мають створити спеціальну комісію для розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Нагадаємо, у Бучі на коліях знайшли 16-річного хлопця без ознак життя, проте парубка з 80% опіків тіла встигли доправити до реанімації.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.