Новини
Головні новини
Ірпінь

На незаконне будівництво по вулиці Соборній, яке веде скандальний забудовник Олександр Пікулик, накладено арешт

25.07.2019 Погляд Погляд Погляд

На ділянку в Ірпені по вул. Соборна, 122-а, на якій повним ходом ведуться будівельні роботи зі спорудження висоток, накладено арешт.

Це зроблено за клопотанням слідчого відділу Ірпінського відділу поліції за погодженням з місцевою прокуратурою.

Речовим доказом, на який накладено арешт, є об’єкт незавершеного будівництва та земельна ділянка за згаданою адресою загальною площею понад 0,58 га.

Вона перебуває у комунальній власності Ірпінської міської ради. Суборендарем є ПП «Сфера – 2012». Власник цього приватного підприємства – скандальний забудовник Олександр Пікулик.

Отримавши комунальну ділянку в суборенду, забудовник знищив на її території вікові зелені насадження – сосни, дуби. Та заради одержання надприбутків розпочав висотне будівництво.

Дивує, як міська влада «розумно» розпорядилася комунальною землею, віддавши її забудовнику, забувши, що в Ірпені постійно зменшуються зелені зони, відчувається гостра нестача територій для спорудження садочків, шкіл, інших важливих соціальних об’єктів.

Також варто нагадати, що Пікулика зараховують до кола друзів-забудовників відставного мера Ірпеня Володимира Карплюка, який програв вибори до Верховної Ради.