На Броварському алюмінієвому заводі поліція вилучила газовий лічильник
Інтернетом ширилася інформація, фото та відео, автори якої стверджували про незаконні дії слідчих, в результаті чого було призупинено роботу алюмінієвого заводу в місті Бровари. Але поліція Київщини це спростовує.
27 лютого 2020 року, на території зазначеного заводу працівники поліції Київщини провели санкціонований обшук з метою вилучення газового лічильника. Такі слідчі дії необхідні для того, щоб встановити, чи були внесені конструктивні зміни у газовий лічильник з метою розкрадання природного газу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Screenshot_11-3.png)
Потрібно зазначити, що відповідно до діючого законодавства усі газові лічильники, не залежно від форм власності, періодично проходять повірку. Під час проведення чергової повірки цього лічильника у фахівців виникла підозра щодо правильності його роботи.
Саме тому працівники поліції прибули до підприємства з відповідними спеціалістами, які були в змозі вилучити «старий» лічильник і одразу встановити новий. Поліція зробила усе можливе, щоб робота заводу та інших товариств не припинялась. Однак керівництво заводу всіляко перешкоджало роботі правоохоронців, що теж викликає підозри.
Автори інформації, у свою чергу, стверджують у протилежному, що саме працівники поліції блокували роботу.
Поліція наголошує, що за перешкоджання виконання ухвали суду правопорушники будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.
Щодо вилученого газового лічильника, поліція може підтвердити або спростувати розкрадання газу лише на доведених доказах. По вилученим речовим доказам будуть призначені відповідні експертизи і в разі доведення конструктивних змін газового лічильника, винні понесуть покарання. А в разі спростування таких змін – кримінальне провадження буде закрите.