На Броварщині зупинили чоловіка з двома мішками канабісу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-18_10-39-09.jpg)
Сьогодні, 18 листопада 2019 року, близько 09:00, під час патрулювання, співробітниками Броварського відділу поліції в селі Бобрик було зупинено громадянина 1970 року народження, в якого було виявлено (зберігання), наркотичну речовину - канабіс.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-18_10-26-53.jpg)
В Броварському відділі поліції "ПОГЛЯДу" повідомили, що на місці події працює слідчо-оперативна група, подробиці встановлюються.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-18_10-39-11.jpg)