На Броварщині затримали озброєних молодиків з Чернігівщини
На території Броварського району працівники Управління патрульної поліції за порушення Правил дорожнього руху зупинили «BMW 320і» з іноземною реєстрацією. Під час перевірки документів водій та пасажир явно нервували, чим викликали підозру працівників поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG_4650.jpg)
Під час поверхневого огляду поліцейські виявили у них три одиниці вогнепальної зброї, набої та ножі. Речові докази вилучені та направлені на проведення відповідних експертиз до НДЕКЦ МВС України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG_4651.jpg)
Затриманих молодиків у порядку ст. 208 КПК України доправили до Броварського відділу поліції. Ними виявилися жителі Чернігівщини, віком 21-22 років. Наразі працівники поліції перевіряють цих осіб на причетність до розбійних нападів на території області та інших регіонів країни, повідомляє поліція Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90805548_669367033810370_7661464509164290048_n.jpg)
Автівка, на якій пересувались чоловіки, поміщена на майданчик тимчасового тримання. За фактом незаконного зберігання зброї та боєприпасів поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Фото: патрульна поліція Києва та поліція Київщини