На Броварщині з'являться "Центри безпеки життя"
16 вересня у Броварах міський голова Ігор Сапожко провів робочу нараду, під час якої було розглянуто питання створення "Центрів безпеки життя" на території Броварської ОТГ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119676368_635190060726025_160399890354261837_o.jpg)
Участь у нараді взяли секретар ради, очільники міського відділу поліції, Броварського РУ ДСНС, станції екстреної допомоги, начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, заступник начальника управління містобудування та архітектури.
У ході наради було обговорено попереднє бачення структури даних центрів, їх кількість та надано доручення у найкоротші терміни розробити технічне завдання для проектантів. Зокрема, мова йде про розміщення "Центрів безпеки життя" у Старому місті, районі Торгмаш, а також у Требухові та Княжичах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119706128_635189924059372_4039838457651088390_o.jpg)
Ідея створення спеціалізованих ситуаційних центрів для служб екстреного виклику – поліції, рятувальників та медиків – не нова і успішно реалізована не тільки за кордоном, але й у деяких населених пунктах України, - йдеться на сторінці Броварської міської ради.
Раніше "Погляд" писав, що у Броварах планують збудувати басейн під відкритим небом.