На Броварщині вщент згорів житловий будинок - 18.09.2019
17 вересня 2019 року о 18:12 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району, надійшло повідомлення про загорання травяного настилу, між селами Красилівка та Гоголів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71071629_1369075183242724_3562854283189682176_n.jpg)
На ліквідацію пожежі було залучено перше відділення 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Бровари та СПК Гоголів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70749469_1369075159909393_8718736005462491136_n.jpg)
По прибуттю на місце пожежі, рятувальниками було проведено розвідку та встановлено що горить травяний настил на площі 1 га та деревяна житлова будівля розміром 10Х5 м кв..
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70499801_1369075236576052_3297768609622786048_n.jpg)
Пожежу було локалізовано о 20:07 та повністю ліквідовано о 21:31. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає, повідомляє 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70493576_1369075246576051_4738574174283366400_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70862046_1369075176576058_5679331492833001472_n.jpg)