На Броварщині вщент згорів житловий будинок - 06.02.2020
5 лютого о 18:45 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу у селі Кулаженці, по вулиці Партизана Стригуна.
На місце виклику направлено рятувальників 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК Русанів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84857010_1508119839338257_8155613123772940288_n.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що пожежа сталася в приватному житловому будинку по всій площі. Пожежу локалізовано о 20:08 та повністю ліквідовано о 22:30. Причина пожежі встановлюється.
5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України