#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Спорт
Київщина-суспільство

На Броварщині відкрито два нових спортивних майданчика

27.08.2020 0 Руслан Семенець 0

26 серпня на Броварщині відбулося відкриття двох нових спортивних майданчиків в рамках програми "Київщина спортивна".

На урочистостях були присутні заступник голови Київської облдержадміністрації Євген Калінін, начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв, місцеві керівники та районні депутати.

Спочатку було відкрито міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям (42 х 22 м) у Красилівці Калинівської ОТГ, а потім - мультифункціональний спортивний майданчик для ігрових видів спорту (32 х 18 м) з гумовим покриттям у Гоголеві.

"Біля кожного з майданчиків буде облаштовано по два тренажери: мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями", - зазначив Сергій Тимофєєв.

Футбольний майданчик 42 х 22 у Красилівці став другим з семи запланованих на цей рік за програмою "Київщина спортивна".

А ось мультифункціональний майданчик у Гоголеві, призначений для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту, став першим із 15 запланованих обласною програмою.

Нагадаємо, що раніше "Погляд" писав про відкриття у Калинівці на Броварщині нового спортмайданчика, після серії послаблень карантину.

Фото: Руслан Семенець, інформаційна агенція "Погляд"