На Броварщині в смертельній ДТП загинули сестри-близнючки
Трагічна дорожньо-транспортна пригода на Броварщині забрала одразу двоє життів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-09-at-09.22.14.jpeg)
У селі Требухів, рухаючись на автомобілі по дорозі, місцевий житель збив двох жінок, які виявились сестрами-близнюками 1984 року народження. Сталася трагедія біля одного із житлових будинків. Неподалік нього постраждалі переходили проїжджу частину у невстановленому місці.
На швидкості на них наїхала автівка. Від сильного удару їх відкинуло на декілька метрів, а в машині розбилось лобове скло.
Отримані травми виявились несумісні із життям. Обидві 35-річні сестри-близнючки загинули на місці події.
За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України, повідомляє поліція Київщини.