На Броварщині сталася ДТП із загиблим
1 лютого у селі Гоголів Броварського району сталася дорожньо-транспортна пригода із загиблим.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-03_09-46-48.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції, в Гоголеві на перехресті по вулиці Ярослава Мудрого водiй автомобiля ВАЗ-21093 громадянин 10.01.1993 р.н., мешканець Баришiвського району, рухався зi сторони села Русанiв в напрямку Броварів та здiйснив наїзд на пiшохода. Потерпілий вiд отриманих травм загинув на мiсцi.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-03_09-46-49.jpg)
Всі обставини події з'ясовують правоохоронці.
Фото надані "ПОГЛЯДу" Броварським відділом поліції