На Броварщині рятувальники провели розважально-пізнавальний захід для дітей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_0798-2000x1333.jpg)
Продовжуються літні канікули, а з ними і різноманітний відпочинок у санаторіях та оздоровчих таборах. Рятувальники не лише навчають дітей, а й роблять з тренувань справжнє яскраве шоу. Адже гарний відпочинок – це безпечний відпочинок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_0746-2000x1333.jpg)
10 липня фахівці ДСНС спільно з Київським обласним центром зайнятості, провели пізнавальний захід для відпочиваючих дітей у Державній установі "База відпочинку "Любич" у селі Літки. Тут надзвичайники провели розважально-пізнавальний захід, в ході якого малеча не лише мала змогу порозважатись досхочу, а й набути корисної і важливої інформації, а саме: правила безпеки під час відпочинку на воді та правила пожежної безпеки під час літніх канікул.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_0736-2000x1333.jpg)
Як повідомили у ДСНС в Київській області, присутні мали змогу ознайомитись з сучасною пожежно-рятувальною технікою та спорядженням, взяти участь у цікавих, креативних конкурсах на протипожежну тематику, під час яких було задіяне спеціальне спорядження рятувальників. Гасіння умовної пожежі, "рятування потопаючого", інтелектуальні завданняі, звичайно, найулюбленіше випробування з цукерками. Хоч завдання і не з простих, але саме на цьому етапі дітвора проявляє максимум наполегливості і терплячості. А щоб присутні не забули поради рятувальників, їм залишили тематичні листівки на згадку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_0754-2000x1333.jpg)
Малі відпочивальники охоче брали участь як у теоретичній, так і у практичній частині заходу, де увесь час панувала активна та позитивна атмосфера, доки не прийшов час прощатись.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_0773-2000x1333.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_0789-2000x1333.jpg)