Новини
Бровари
Суспільство

На Броварщині рятувальники провели розважально-пізнавальний захід для дітей

11.07.2019 Руслан Семенець 0

Продовжуються літні канікули, а з ними і різноманітний відпочинок у санаторіях та оздоровчих таборах. Рятувальники не лише навчають дітей, а й роблять з тренувань справжнє яскраве шоу. Адже гарний відпочинок – це безпечний відпочинок.

10 липня фахівці ДСНС спільно з Київським обласним центром зайнятості, провели пізнавальний захід для відпочиваючих дітей у Державній установі "База відпочинку "Любич" у селі Літки. Тут надзвичайники провели розважально-пізнавальний захід, в ході якого малеча не лише мала змогу порозважатись досхочу, а й набути корисної і важливої інформації, а саме: правила безпеки під час відпочинку на воді та правила пожежної безпеки під час літніх канікул.

Як повідомили у ДСНС в Київській області, присутні мали змогу ознайомитись з сучасною пожежно-рятувальною технікою та спорядженням, взяти участь у цікавих, креативних конкурсах на протипожежну тематику, під час яких було задіяне спеціальне спорядження рятувальників. Гасіння умовної пожежі, "рятування потопаючого", інтелектуальні завданняі, звичайно, найулюбленіше випробування з цукерками. Хоч завдання і не з простих, але саме на цьому етапі дітвора проявляє максимум наполегливості і терплячості. А щоб присутні не забули поради рятувальників, їм залишили тематичні листівки на згадку.

Малі відпочивальники охоче брали участь як у теоретичній, так і у практичній частині заходу, де увесь час панувала активна та позитивна атмосфера, доки не прийшов час прощатись.