Новини
Київщина
Бровари
Пригоди
Пожежі

На Броварщині під час пожежі врятовано чоловіка з обмеженими можливостями

09.12.2019 Руслан Семенець 0

До оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в смт Велика Димерка, по вулиці Першотравнева.

До місця викликлику першим прибув підрозділ Великодимерської місцевої пожежної охорони. На момент прибуття пожежа розповсюдилась на дві кімнати першого поверху будинку. Пожежних зустріла жінка, що знаходилась всередині дому в момент виникнення пожежі. Вона повідомила, що у будинку залишився чоловік - власник будинку. Попри відсутність у місцевих рятувальників засобів захисту органів дихання, було прийнято рішення рятувати чоловіка. На момент прибуття рятувальників Броварського ДСНС пожежа була локалізована силами Великодимерської МПО, а чоловік 1986 року народження, інвалід з обмеженою можливістю самостійного пересування, був виведений назовні. Карета швидкої медичної допомоги доправила чоловіка та його співмешканку до медичного закладу для обстеження на предмет отруєння продуктами горіння.

Слід зазначити, що окрім двох працівників МПО, які знаходились на чергуванні, до місця пожежі на допомогу прибули ще двоє пожежних, вільних від роботи.

Цей випадок яскраво свідчить про те, що роль місцевої пожежної охорони, яка створена Великодимерською селищною радою та утримується за рахунок місцевого бюджету, в більшості випадків є вирішальною, коли мова йде про пожежі у житловому секторі. У разі, коли б довелося чекати лише Броварських рятувальників, з великою вірогідністю господар будинку міг отримати серйозні травми і навіть загинути, а матеріальні збитки від пожежі набули б значного розміру, йдеться в коментарі місцевих рятувальників.

"Ми дякуємо колегам з 21-ДПРЧ Броварського РУГУ ДСНС за їхню роботу! Без рятівників-професіоналів з надзвичайними ситуаціями серйозного масштабу самостійно не впорається жодна громада. Але значна віддаленість підрозділів ДСНС від сільських населених пунктів підкреслює необхідність розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони", - коментують у Великодимерській місцевій пожежній охороні.