На Броварщині горів житловий будинок 25.02.2020
24 лютого о 10:12 до оперативно–диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в селі Зазим'я, по вулиці Мельника, 24.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87384965_1525039160979658_8940328761425920000_n.jpg)
На місце виклику направлено два відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари, СПК Зазим'я та СПК Погреби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87290597_1525039054313002_4618159479035265024_n.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що пожежа сталася у житловому будинку по всій площі 140 м.кв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87414575_1525039200979654_8085886868048052224_n.jpg)
Пожежу ліквідовано о 10:55 та повністю локалізовано об 11:44. Загиблі та травмовані відсутні. Причина пожежі встановлюється, повідомляє ДСНС м.Бровари та Броварського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87381518_1525039020979672_1435756963748118528_n.jpg)