На Броварщині горів меблевий цех
3 грудня о 14:45 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу у прибудові до меблевого цеху в селі Рожни, по вулиці Польова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-11-29_11-45-4512.jpg)
На місце виклику направлено 1-ше, 2-ге відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини та СПК Рожни.
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що пожежа сталася у прибудові до меблевого цеху розміром 8х10 м. Було викликано додаткові сили – СПК В.Димерка та СПК Пухівка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78172424_1442596652557243_3141788857859571712_n.jpg)
Пожежу було локалізовано о 15:45 та повністю ліквідовано о 16:35. Постраждалі та загиблі відсутні. Причина пожежі встановлюється, повідомляє 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79332502_1442596532557255_398047819417518080_n.jpg)