На Броварщині біля сміттєзвалища горіла вантажівка
23 березня, о 11:34 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання автомобіля у селі Рожівка, що на Броварщині, біля сміттєзвалища.
На місце виклику направлено одне відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК Рожівка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90670377_1549636551853252_9159210022931005440_o.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що сталося загорання кабіни вантажного автомобіля (сміттєвоза). Пожежу локалізовано о 12:00 та повністю ліквідовано о 12:10.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90254653_1549636591853248_2038958358530097152_o.jpg)
Травмовані та загиблі відсутні. Причини пожежі встановлюються, повідомляє 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.