Україна
Бровари
Баришівка та Березань
Автоновини

На Броварщині відновили основне сполучення між Києвом та Полтавою

Поблизу села Борщів на Київщині збудували тимчасовий об'їзд поруч зі зруйнованим мостом.

На Броварщині відновили основне сполучення між Києвом та Полтавою - зображення

На трасі М-03 збудували тимчасовий об’їзд поруч зі зруйнованим мостом через річку Трубіж поблизу села Борщів, відновивши основне сполучення Києва та Полтави. Це дозволяє зекономити близько години шляху. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Тимчасовий об’їзд розрахований не лише на легковий, але і на вантажний транспорт, що важливо, адже магістраль М-03 є однією з ключових у країні.

"У найкоротші терміни дорожники влаштували через річку Трубіж сім водопропускних труб, ґрунт укріпили геотекстильною решіткою, на шар піску влаштували щебенево-піщану суміш, зверху – асфальтобетонне покриття та встановили відповідні дорожні знаки. Поки в країни триває війна логістичні зв'язки на звільнених територіях налагоджуємо завдяки тимчасовим об'їзним шляхам та переправам", –

міністр інфраструктури України Олександр Кубраков

За словами міністра, наразі на Київщині вже вдалося відновити рух на усіх зруйнованих переправах окрім тих, які потребують розмінування.

Нагадаємо, на початку травня стало відомо, що на Фастівщині приступили до капітального відновлення ще двох мостів та відкрили переправу через річку Тетерів. А наприкінці квітня на Київщині відкрили міст через річку Ірпінь.

Читайте також в матеріалі "Погляду", де ще на Київщині вже функціонують переправи.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.