На Бориспільському шосе легковик збив електроопору
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78573857_2558654941022959_8998703787954667520_o.jpg)
Водій потрапив у ДТП через недотримання правил дорожнього руху.
Так 3 грудня 47-річний водій рухаючись автодорогою не обрав безпечної швидкості та не врахував дорожньої обстановки внаслідок чого не впорався з керуванням та скоїв наїзд на електроопору. Від зіткнення автомобіль та електроопора отримали механічні пошкодження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78592373_2558654961022957_18449530236174336_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79016460_2558654954356291_2165236830893506560_o.jpg)
На водія інспектори склали протокол за ст.124 КУпАП (порушення ПДР, що призвело до ДТП) та вилучили в нього посвідчення водія видавши натомість тимчасовий дозвіл.
Шановні водії, пам'ятайте, що під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху ви повинні ураховувати дорожню обстановку, а також стан транспортного засобу, аби мати змогу постійно контролювати рух автомобіля та безпечно керувати ним.