На Бориспільщині затримано "рибного" порушника
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/58374785_2186536618089518_599682330507870208_n.jpg)
Чоловік виловив 28 кг риби за допомогою сіток.
26 квітня в рамках спільних заходів з ГРПП Бориспільського відділу національної поліції виявлено та затримано грубого порушника правил рибальства, який був неодноразово задокументований за подібні порушення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/59323796_2186536548089525_1307820887411523584_n.jpg)
На малій дамбі на нерестовищі в затоці «Шулягівка» Канівського водосховища в с. Вишеньки Бориспільського району затримано чоловіка, який проводив вилов риби двома сітками з човна. Автомобіль використовував для транспортування незаконно виловлених водних біоресурсів. При перевірці патрульні виявили 28 кг риби у такій кількості: карась сріблястий - 25 екз., товстолоб - 2 екз., лящ - 7 екз., плітка - 13 екз. Збитки склали 3 230 грн. Відносно порушника складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Автомобіль, знаряддя лову, човен та рибу вилучено.