#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Без рубрики
Новини
Бориспіль

На Бориспільщині закривається поштове відділення (оновлено)

12.02.2019 Оксана Кириленко 0

Поштове відділення в селі Гора припиняє свою роботу. Така інформація з'явилася на офіційній сторінці Гірської сільської ради.
"Як стало відомо, поштове відділення, що знаходиться в одній будівлі з Гірською сільською радою, припиняє свою роботу. Про це повідомили працівники пошти. Одна з причина закриття – відсутність працівників для нормальної роботи відділення в селі Гора Бориспільського району Київської області".
Працівники поштового відділення, яке закривається підтвердили закриття через відсутність працівників. Але згідно із коментарем Укрпошти дане поштове відділення офіціно працює. За оновленою інформацією  відділення не працюватиме до тих пір, допоки не буде знайдено начальника відділення (нинішня звільняється). Листоноші працюють і будуть розносити пенсії та квитанції. Платежі поштове відділення не прийматиме. Щодо посилок, їх швидше за все відправлятимуть на Чубинське.