На Бориспільщині сільську раду "прикрасили" презервативами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190701_061947_279.jpg)
1 липня двері сільради у селі Любарці невідомі особи обвішали надутими повітрям презервативами.
Таке дійство неабияк потішило місцевих жителів. Люди підозрюють, що таким чином селяни висловлюють свій протест проти бажання місцевої влади об'єднатися у Мирненську ОТГ в той час, як більшість громадян бачать Любарці у складі Бориспільської ОТГ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/17de00219ccc4ce32ed76b9c31bb59cb.jpg)
Нагадаємо, що у Бориспільському районі з’явилася добровільно сформована Золочівська ОТГ.