На Бориспільщині розшукують молодого хлопця
Він пішов святкувати у ліс день народження друга, о 23:30 повертався додому, однак туди так і не дійшов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/171289109_2942743822676986_5961258037087883911_n-1125x2000.jpg)
Подія сталася 8 квітня у селі Сошників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/48275635_322358268358530_6080407500417400832_n.jpg)
У поліції журналісту ІА "Погляд" розповіли, що юнака шукали водолази у водоймі, яка біля лісу, кінологи та за допомогою дронів, також до пошуків залучалися небайдужі жителі села, проте нічого результатів не дало. Телефон зниклого Сашка знайшли біля місця святкування в лісі.
"Зараз часи важкі, могло трапитися що завгодно, але ми віримо, що хлопчина знайдеться живим та неушкодженим",- зазначили у поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/20210410_132408-2000x924.jpg)
Як повідомляв «Погляд»,колишнього депутата Київської облради розшукує МВС.
«Погляд» розповідав, що у Яготині дівчинка втікла від матері, бо та її нібито ображала.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.