Новини
Новини Київської області
Бориспіль

На Бориспільщині хочуть збудувати корпуси Київського слідчого ізолятору


Будувати планують на території Бориспільської виправної колонії.

фото з відкритих джерел

В'язнів однієї з будівель Лук’янівського СІЗО переселять у новобудову.

Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

«Звичайна розвалюха у Бориспільській виправній колонії, у 20 хвилинах від Києва по Бориспільській трасі, тут таких багато. На цьому місці будуть збудовані нові корпуси Київського слідчого ізолятору. За задумом, жителі «Катьки» (однієї з будівель Лук’янівського СІЗО) переїдуть сюди, а «Катька» стане готелем», - розповів Малюська.

фото: Денис Малюська

Посадовець також зазначив, що «велике будівництво в’зниць» стартує незабаром.

Довідка. 9 грудня 1968 р. на базі ВТК-65 був створений лікувально-трудовий профілакторій №7. Проте від 30 березня 1993 року лікувально-трудовий профілакторій реорганізовано в колонію посиленого режиму ЮА 45/119 з плановим наповненням 650 чоловік.

Державна установа «Бориспільська виправна колонія (№ 119)» є установою середнього рівня безпеки для тримання чоловіків, вперше засуджених до позбавлення волі на певний строк. Засуджені розміщені в приміщеннях двох типів – кубрикова система (в кімнатах по 4 осіб), і в приміщеннях барачного типу. Також є дільниця соцреабілітації, в якій утримуються засуджені, що готуються вийти на свободу по закінченню терміну відбування покарання. Сама ДСР знаходиться за периметром колонії - поруч з адміністративною будівлею.

Раніше «Погляд» пиcав, що із Бориспільської виправної колонії хотіли незаконно звільнити засудженого.

Також ми повідомляли про великий розпродаж в’язниць, і про те, що Ірпінський виправний центр, що в Коцюбинському, виставлять на торги першим. Про це заявили міністр юстиції Денис Малюська та його заступниця Олена Висоцька, і розповіли, куди підуть гроші з продажу та де тепер будуть тримати засуджених.