На Бориспільщині браконьєр виловив 90 кг риби
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60043775_2204690132940833_1594086294550478848_n.jpg)
Поблизу села Кийлів затримали чоловіка, який попри нерест ловив рибу забороненими методами.
Громадянин проводив вилов водних біоресурсів з моторного човна, використовуючи 10 од. сіток. Таким чином йому вдалося незаконно добути 90 кг риби. А саме: карась - 54 шт., лящ - 42 шт., сом - 4 шт., лин - 3 шт. та по одному екземпляру судака, товстолоба та рибця.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60223649_2204690139607499_528268723866304512_n.jpg)
Загальна сума нанесених збитків склала 11 135 грн.
«На місце події викликано слідчо-оперативну групу Бориспільського відділу поліції. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом)», - повідомив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59803377_2204690126274167_2343271317031092224_n.jpg)