#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль

На Бориспільщині 1,5 га лісу віддали в приватні руки

31.03.2021 Оксана Кириленко 0

Вартість землі - понад 26 млн грн.

Фото з відкритих джерел

Бориспільська РДА у 2008 році відвела у приватну власність громадян земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Щасливської сільської ради Бориспільського району.

Про це повідомляє прокуратура Київщини.

Згодом за договорами купівлі-продажу земельні ділянки було набуто у власність одним товариством.

«При цьому, відведення у приватну власність вищезазначених земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки останні відносились до земель державної власності лісогосподарського призначення та перебували в постійному користуванні ДП «Бориспільське лісове господарство» для ведення лісового господарства», - зазначили у прокуратурі.

Там також підкреслили, що рішення органів державної влади про вилучення цих земель із держлісфонду та зміни їхнього цільового призначення не приймались, підприємство як землекористувач згоду на вилучення (припинення) права користування ними не надавало.

Законодавством не передбачено можливості отримання у приватну власність земель лісогосподарського призначення для потреб не пов’язаних із веденням лісового господарства.

В результаті обласною прокуратурою пред’явлено позов до господарського суду Київської області про визнання недійсними розпоряджень та повернення на користь держави лісових земель.

Як повідомляв «Погляд», на Бориспільщині прокуратура повернула державі частину лісу.

«Погляд» розповідав, що Переяславська РДА незаконно розпорядилася землями лісового фонду.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.