На благоустрій Баришівської громади витратять 17 мільйонів гривень
![На благоустрій Баришівської громади витратять 17 мільйонів гривень На благоустрій Баришівської громади витратять 17 мільйонів гривень - зображення](/storage/resized/lg/news/9594b564-a9d0-4af4-aa85-c5f62660e9f5/money-g6461e1820_1280.jpg)
Згідно з планом благоустрою, озеленення та санітарного очищення території, який оприлюднила Баришівська селищна рада, на перелічені напрямки витратять близько 17 мільйонів гривень. Втім, програма розрахована на 3 роки.
Цьогоріч на утримання вулиць та тротуарів, включаючи зимовий період, було виділено 3,8 мільйона гривень. На утримання мережі вуличного освітлення та утримання цвинтарів було виділено 3 та майже 2 мільйони гривень відповідно.
А, до прикладу за вивезення снігу на відстань у близько 10 кілометрів громада заплатить 500 тисяч гривень, а сумарно цього року на благоустрій Баришівки піде 16 958 600 гривень.
Згідно з документом, щороку суми зростатимуть - так, у 2023 році на освітлення виділять уже 3 600 000 гривень, а у 2024 році 4 320 000 гривень.
Нагадаємо, у Василькові та селищах ТГ за майже 9 мільйонів хочуть дообладнати систему відеоспостереження. Йдеться про 115 камер відеоспостереження, які планують встановити на вулицях міста та селищ громади.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.