Новини Київської області
Економіка

На благоустрій Баришівської громади витратять 17 мільйонів гривень

План благоустрою території громади затвердили на 3 роки.

На благоустрій Баришівської громади витратять 17 мільйонів гривень - зображення
Фото: pixabay

Згідно з планом благоустрою, озеленення та санітарного очищення території, який оприлюднила Баришівська селищна рада, на перелічені напрямки витратять близько 17 мільйонів гривень. Втім, програма розрахована на 3 роки.

Цьогоріч на утримання вулиць та тротуарів, включаючи зимовий період, було виділено 3,8 мільйона гривень.  На утримання мережі вуличного освітлення та утримання цвинтарів було виділено 3 та майже 2 мільйони гривень відповідно.

А, до прикладу за вивезення снігу на відстань у близько 10 кілометрів громада заплатить 500 тисяч гривень, а сумарно цього року на благоустрій Баришівки піде 16 958 600 гривень.

Згідно з документом, щороку суми зростатимуть - так, у 2023 році на освітлення виділять уже 3 600 000 гривень, а у 2024 році 4 320 000 гривень.

Нагадаємо, у Василькові та селищах ТГ за майже 9 мільйонів хочуть дообладнати систему відеоспостереження. Йдеться про 115 камер відеоспостереження, які планують встановити на вулицях міста та селищ громади.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.