Мирна акція в Романівці: протест проти самоуправства ірпінської влади, яка демонтувала «лежачих поліцейських»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/Romanivka-lezach.jpg)
Жителі мікрорайону Романівка (Ірпінь) попереджають, що вимушені вийти на мирну акцію проти брутального самоуправства з боку ірпінської влади.
Захід відбудеться 27 вересня о 17:00 на дорозі Р-30 вздовж мікрорайону Романівка.
Людей до цього підштовхнуло те, що Ірпінська міська рада надала розпорядження зняти «лежачі поліцейські», що обмежують швидкість руху транспорту. Вони вважають це рішення незаконним.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/Romanivka-lezach-skr.jpg)
У зв'язку з цим місцеві жителі просять вибачення за незручності та радять задля комфортного повернення додому з роботи скористатися іншими дорогами у місто Ірпінь.
Як відомо, раніше жителі Романівки скаржилися на відсутність достатніх обмежень швидкості руху транспорту. Траплялося, світлофор та відповідна розмітка не впливали на несвідомих водіїв, що збільшувало рівень аварійності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/Romanivka-lezach-skr-1.jpg)
Після розширення дороги рух на ній пожвавився. Водії часто порушують правила пересування. А якщо ще й світлофор не працює, то спокійно перейти шосе просто неможливо.
У січні 2019-го почали встановлювати на небезпечній ділянці дороги «лежачі поліцейські». Але це викликало численні суперечки між учасниками руху та місцевими жителями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/Romanivka-lezach-1.jpg)
З’явилися петиції про демонтаж згаданих обмежувачів швидкості, точилися розмови про варіанти переходу дороги – надземний чи підземний перехід.
Натомість ірпінські чиновники вирішили просто прибрати «лежачих поліцейських», не запропонувавши жодної альтернативи. Відповідне рішення візував перший заступник міського голови Олександр Маркушин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/Romanivka-lezach-2.jpg)
У середині вересня згадані обмежувачі швидкості прибрали. Унаслідок цього автомобільні затори у години пік не зникли. А люди знову змушені щодня наражатися на небезпеку потрапити під колеса чи в аварію.
Фото: Михайлина Скорик-Шкарівська, Тарас В’язовченко