Новини
Головні новини
Ірпінь
Анонси
Акції
Суспільство
Аварії та ДТП
Події
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Надзвичайні ситуації

Мирна акція в Романівці: протест проти самоуправства ірпінської влади, яка демонтувала «лежачих поліцейських»


Жителі мікрорайону Романівка (Ірпінь) попереджають, що вимушені вийти на мирну акцію проти брутального самоуправства з боку ірпінської влади.

Захід відбудеться 27 вересня о 17:00 на дорозі Р-30 вздовж мікрорайону Романівка.

Людей до цього підштовхнуло те, що Ірпінська міська рада надала розпорядження зняти «лежачі поліцейські», що обмежують швидкість руху транспорту. Вони вважають це рішення незаконним.

У зв'язку з цим місцеві жителі просять вибачення за незручності та радять задля комфортного повернення додому з роботи скористатися іншими дорогами у місто Ірпінь.

Як відомо, раніше жителі Романівки скаржилися на відсутність достатніх обмежень швидкості руху транспорту. Траплялося, світлофор та відповідна розмітка не впливали на несвідомих водіїв, що збільшувало рівень аварійності.

Після розширення дороги рух на ній пожвавився. Водії часто порушують правила пересування. А якщо ще й світлофор не працює, то спокійно перейти шосе просто неможливо.

У січні 2019-го почали встановлювати на небезпечній ділянці дороги «лежачі поліцейські». Але це викликало численні суперечки між учасниками руху та місцевими жителями.

З’явилися петиції про демонтаж згаданих обмежувачів швидкості, точилися розмови про варіанти переходу дороги – надземний чи підземний перехід.

Натомість ірпінські чиновники вирішили просто прибрати «лежачих поліцейських», не запропонувавши жодної альтернативи. Відповідне рішення візував перший заступник міського голови Олександр Маркушин.

У середині вересня згадані обмежувачі швидкості прибрали. Унаслідок цього автомобільні затори у години пік не зникли. А люди знову змушені щодня наражатися на небезпеку потрапити під колеса чи в аварію.

Фото: Михайлина Скорик-Шкарівська, Тарас В’язовченко