#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Фастів
Баришівка та Березань
Пригоди
Кримінальні новини

Минулої ночі у Білій Церкві, Фастові та Баришівці закрили кілька гральних закладів

21.12.2019 Александр Чернышенко 0

Поліцейські розпочали роботу по ліквідації у Київській області усіх гральних закладів, які тривалий час маскувалися під об’єктами з продажу лотереї.

Про це повідомили у поліції Київщини. 

Так, впродовж минулої ночі поліцейські Київської області припинили діяльність ще чотирьох ігорних місць: двох у Білій Церкві, по одному - у Фастові та Баришівці.

Поліцейські налагодили співпрацю з місцевими органами влади щодо демонтажу зовнішньої реклами таких закладів на території області. 

Однак, як повідомляють у поліції, власники  гральних закладів почали працювати підпільно: закрили свої «прибуткові установи» і пускають туди тільки «своїх постійних клієнтів». 

Поліція Київщини просить повідомляти до поліції на спецлінію 102 про заклади на території області, які можуть бути причетними до організації грального бізнесу. Анонімність при цьому гарантується.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "Погляд", від вчорашнього дня в Україні заборонили гральний бізнес під виглядом лотерей.