#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Світ-суспільство

МВФ виділив Україні $700 млн на боротьбу з наслідками COVID-19

23.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Також ці кошти витратять на підтримку фінансової системи.

Про це у своєму мікроблозі в Twitter у ніч на вівторок написав Президент України Володимир Зеленський.

МВФ схвалив виділення Україні траншу в розмірі $700 млн в рамках програми Stand-by.

За словами президента, отримані кошти мають витратити на підтримку фінансової системи та боротьбу з наслідками COVID-19. Натомість програма МВФ буде продовжена.

Варто зазначити, що термін дії програми Stand-by мав закінчитися в грудні цього року, проте її продовжать ще на шість місяців. Stand-by – спеціальна позика, яка надається в рамках кредитної програми МВФ для досягнення цілей, які узгоджені з МВФ. Зокрема, в Україні документ містить напрями роботи нашої країни у сферах грошово-кредитної і валютно-курсової політики, бюджетної політики, а також політики в енергетичному та фінансовому секторах, урядуванні, управлінні державними підприємствами та бізнес-кліматом, а також 8 структурних маяків.

Нагадаємо, перший транш кредиту від МВФ Україна отримала в минулому році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.