Музей воєнного дитинства відчиняє свої двері та запрошує на першу виставку
З 23 червня по 12 липня в Музеї воєнного дитинства за вул. Ярославів Вал, 14Г відкрито першу виставку, яка розповідає про світ дітей, що пережили російсько-українську війну.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/06/204851241_10158017934556053_7529075565246174410_n.jpg)
Про це у своєму Facebook повідомляє етнолог та музеолог Ігор Пошивайло.
Боснійськький письменник і підприємець, а також ініціатор та директор Музею воєнного дитинства в Сараєво Ясмінко Халілович вирішив втілити дану ідею на українських землях. Його команада під керівництвом Юлії Скубицької відкрили схожий музей в Києві.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/06/206556426_10158017934371053_845012591254621694_n.jpg)
Понад 30 експонатів демонструють внутрішній світ дітей, які виросли в умовах російсько-української війни та черговий раз нагадають дорослим про їхню відповідальність захищати мир своїх дітей.
Підтримує проєкт також Національний музей Революції Гідності.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.