#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Анонси
Україна-суспільство

mon-covid19.info: інфоресурс про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин

16.04.2020 0 Косянчук Інна 0

МОН запустило сайт, на якому вміщується усе про зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, зокрема, інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

Новий інформаційний ресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Тут можна ознайомитися й з актуальнобю інформацією про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію. Про це повідомив ресурс Шкільне життя 

«Сайт також містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. На інфоресурсі також зібрано контакти установ і служб, які стануть у нагоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію», йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

“З початку карантину МОН ухвалило багато управлінських рішень, щоб адаптувати освітні процеси до його умов. Відтепер з ключовою інформацією щодо основних змін можна ознайомитись на окремому інфоресурсі. А детально про ці зміни, як і раніше, можна дізнатись на сайті МОН. Ми вдячні партнерам зі швейцарсько-українського проєкту DECIDE за підтримку ініціативи, яка стане в нагоді і педагогам, і батькам з учнями, і тим, хто слідкує за ситуацією з карантином в Україні”, – зазначила в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

ДОВІДКА. Кампанію “Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти” розроблено за підтримки Швейцарської Конфедерації в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”.