Молитовний сніданок в міськраді Броварів
Вже третій рік поспіль щомісяця проходять зустрічі у форматі молитовних сніданків в Броварській міській раді. Започатковані в листопаді 2016 року місцевим депутатом Андрієм Василенком і підтримувані ГО «Духовність» молитовні сніданки щоразу збирають представників православних, католицьких, протестантських громад міста та органи влади.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/yzobrazhenye_viber_2019-10-17_12-38-00.jpg)
17 жовтня 2019 року зустріч була присвячена темі патріотизму з нагоди Дня захисника України. Голова Духовної ради міста Анатолій Лепак запропонував для роздумів текст Послання апостола Павла до Римлян 9 розділ:
"Кажу правду в Христі, не обманюю, як свідчить мені моє сумління через Духа Святого,
2 що маю велику скорботу й невпинну муку для серця свого!
3 Бо я бажав би сам бути відлучений від Христа замість братів моїх, рідних мені тілом;
4 вони ізраїльтяни, що їм належить синівство, і слава, і заповіти, і законодавство, і Богослужба, і обітниці,
5 що їхні й отці, і від них же тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь."
Учасники молитовного сніданку розмірковували, що таке спражній патріотизм і любов до свого народу.
Любов має проявлятися на ділі, а не лише на словах.
Важливо починати з власної сім‘ї. Любов до Бога і до родини породжує любов до народу серед, якого живеш. Є ті, хто називають себе патріотами, однак діла їх свідчать про інше, про власну вигоду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/yzobrazhenye_viber_2019-10-17_12-24-49.jpg)
На заході були заступниця міського голови Лариса Виноградова, начальник відділу культури Катерина Мелікова, співробітники ювенальної поліції, освітяни, представники ЗМІ, лідери релігійних громад міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/yzobrazhenye_viber_2019-10-17_12-24-50.jpg)