Україна
Здоров'я
За кордоном
Інфографіка

Міжнародний день незрячих – цікава інфографіка


13 листопада у всьому світі вважають Днем незрячих, адже саме у цей день у 1745 році у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував у Парижі декілька шкіл і підприємств для людей з порушенням зору. У багатьох країнах світу у цей день здійснюються заходи для привернення уваги суспільства до незрячих людей, поширення інформації щодо їхніх прав.

Міжнародний день незрячих – цікава інфографіка

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі налічується майже понад 285 мільйонів людей із порушенням зору, з них 45 мільйонів повністю незрячі. Приблизно 90% людей, які страждають від порушень зору, мешкають в країнах що розвиваються.

В Україні точної офіційної статистики щодо кількості людей з порушеннями зору немає, за неофіційними даними, – це приблизно 100 тисяч людей, з них понад 10 тисяч – діти.

Медичний журнал The Lancet Global Health писав, що вчені прогнозують зростання кількості незрячих людей до 115 мільйонів у 2050 році, якщо не розроблять нових методів лікування сліпоти. Зростання кількості незрячих вчені пов’язують зі старінням населення.

Як коректно поводитись із незрячими людьми? Відповіді у цікавій інфографіці