Між Семиполками та Богданівкою виявили артилерійський снаряд
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93829435_1575692592580981_6858521549998129152_o.jpg)
21 квітня о 21:37 до оперативно–диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення, що у лісі між селами Богданівка та Семиполки Броварського району було знайдено вибухонебезпечний предмет.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94558887_1575692625914311_992704570037633024_o.jpg)
По прибуттю було встановлено, що це артилерійський снаряд часів минулої війни діаметром 45 мм, повідомляють рятувальники Броварщини. Даний снаряд було вилучено та транспортовано для подальшого знищення.