#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Довкілля
Вода

Місце забруднення отрутохімікатами пропонують зробити зоною лиха

10.06.2019 Александр Чернышенко 0

На думку еколога Володимира Борейка, щоб зрозуміти, як вберегти людей і очистити забруднену ділянку водойм, які  забруднились отрутохімікатами, необхідно провести ретельне дослідження , а для цього цю територію треба оголосити зоною лиха.

Про це повідомляє УНН.

“Сама хвиля цієї отрути піде далі. Вона ж не просто проходить, як через трубу. Вона залишається на дні, на берегах, налипає на водорості... Вона залишається і отруює все. Я думаю, що принаймні тиждень, може більше треба проводити дослідження і говорити. Треба оголошувати це зоною лиха екологічного лиха. Рятувати, якщо необхідно, не пускати людей”, — зазначив еколог.

Він вважає, що на сьогодні, коли надворі жарко і задушливо, перш за все потрібно не пускати людей купатися у забруднені отрутохімікатами водойми, особливо дітей.

Еколог зазначив, що без формули інсектициду не зможе напевне сказати про те, наскільки шкідливим він може виявитись для життя людини.

Нагадаємо вчора, 9 червня, у селі Збаржівка Погребищенського району сталася аварія, внаслідок якої близько 800 л отрутохімікатів потрапили у ставок з подальшим витоком у річку Рось, про що повідомляв «Погляд».