Васильків
Події

Місто укріплюється: у Василькові будують фортифікаційні споруди

Останні дні Васильків був найгарячішою точкою Київщини – там точилися запеклі бої.

Місто укріплюється: у Василькові будують фортифікаційні споруди - зображення

Про це повідомила на фейсбук-сторінці голова Васильківської міської громади Наталія Балансинович.

"В напрямку Ясногородки і Копилова сьогодні наші війська добряче потрусили ворога і, звичайно, це дуже затримує їхні бажання потрапити на Одеську трасу для того, щоб взяти Київ у кільце. Наші військові працюють, ми в них віримо і допомагаємо, виконуємо їхні доручення. Будуємо фортифікаційні споруди, укріплюємося", – розповіла вона.

За її словами, наразі у місті ситуація спокійна, магазини відкриті, в аптеках є черги. Так, товари поки що є не всі. Також вона наголосила, що на території працює управління соціального захисту, сьогодні на місцях і працівники Пенсійного фонду. Сьогодні запрацювала і міграційна служба і готова до видачі документів. 

Баласинович зауважила, що працює телефон гарячої лінії. Загалом мешканці звертаються за харчовими продуктами і за ліками.

"Звичайно, ліки є не всі, але ми намагаємося робити максимально все для того, щоб допомогти. Про 450 абонентів, які наразі відключені від газу на вулиці Декабристів. Коли стався вибух в багатоповерховому будинку на цій вулиці, Київоблгаз прийняв оперативне рішення відключити частину абонентів від постачання газу.  Зараз ми з ними тісно спілкуємось щодо цього питання і вони обіцяють якомога швидше відновити газопостачання. Прошу поставитись із розумінням до всього, на жаль, у нас іде війна", – говорить вона.

Також громада здійснила об’їзд магазинів щодо скарг на підняття цін на товари.

"У деяких є дійсно об'єктивна ситуація, де ціни завищені. А в деяких, на жаль, постачальники або виробники хліба підняли ціни закупівлі для магазинів. Над цим також активно працюємо, наскільки це можливо в умовах воєнного стану", – додала очільниця громади.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.