Обухів
Суспільство

Мешканці можуть висловитися: у Богуславі збираються переносити радянські пам'ятники

Повнолітніх жителів міста запрошують на громадські слухання щодо перенесення постаменту Марині Гризун та пам'ятнику "Братська могила борців за владу Рад".

Мешканці можуть висловитися: у Богуславі збираються переносити радянські пам'ятники - зображення

Пресслужба Богуславської міськради повідомляє у своєму фейсбук-пабліку, що відділ культури, молоді та спорту соціально-гуманітарного управління проведе громадські слухання щодо перенесення двох пам'ятників.

Йдеться про пам’ятку монументального мистецтва "Пам’ятник Марині Гризун" – партизанці, яка загинула 1943 року у катівні гестапо. Монумент зараз розміщується у сквері на вул. Корсунська, 2, а перенести його пропонують до місця неподалік братської могили, де й похована відома партизанка.

Також пропонується перенести пам’ятник історії "Братська могила борців за владу Рад" з вул. Корсунська, 2, де вона наразі розміщується, на місцеве кладовище  №3 на вул. Корсунській.

Громадські слухання пройдуть 31 січня о 17:30 у глядацькій залі БККЗ "Будинок культури". Адреса: м. Богуслав, вул. Острів, 2.

Ініціатор проведення громадських слухань: ініціативна група з проведення громадських слухань "Про перенесення пам’яток історії зі скверу по вул. Корсунська, 2", яка зібрала 113 підписів громадян, що підтримують проведення громадських слухань.

Нагадаємо, депутати Київради пропонують перейменувати Росію на Московію. Пояснюють ініціативу відновленням історичної справедливості та використання на території України історичної назви Московія для позначення держави-агресора РФ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.